300

ponad 300 zrekrutowanych Pracowników

40

ponad 40 nowo otwartych oddziałów dla naszych Klientów

EU Icon

10

w 10 Krajach Europy

KSCV to wyjątkowa firma. Naszym największym atutem jest niespotykana nigdzie indziej wartość dodana, wynikająca z bogatego doświadczenia, praktycznej, tematycznej wiedzy, dokładnej znajomości rynku, rozbudowanej sieci kontaktów oraz szczegółowej specjalizacji branżowej. Rozumiemy wyzwania, z którymi się mierzycie. Pomagamy Wam z rozwojem Waszego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo i fachowe wsparcie w zakresie operacyjno-sprzedażowym, ekspansję terytorialno-produktową, rekrutacje oraz kupno-sprzedaż firmy. Oferujemy zupełnie nową jakość.

V Icon

Poszukiwanie adekwatnej pomocy oraz kadry lub pracy może być naprawdę proste i przyjemne, jeśli zaufa się odpowiednim specjalistom.

W KSCV pomagamy w zdefiniowaniu faktycznych potrzeb rekrutacyjnych oraz rozwinięciu biznesu poprzez profesjonalną selekcję personalną i ekspansję polegającą na otwieraniu nowych operacji, działów i oddziałów na terenie Polski i całej Europy a także w wejściu kapitału zagranicznego na polski rynek.

Nasze rozwiązania dla Ciebie

W czym możemy Ci pomóc?

Jeśli szukasz Specjalistów, Menadżerów lub Dyrektorów z branży transportowo-logistycznej to najlepszy adres, pod jaki możesz trafić. Pomagamy zarówno firmom produkcyjnym, transportowym, spedycyjnym jak i operatorom logistycznym w znalezieniu i wyselekcjonowaniu najlepszych osób pasujących zarówno do stanowisk, jak i do firm. Wierzymy, że na każdego czeka idealna praca a na każdą firmę – idealny pracownik. Naszą rolą jest właśnie takie, skuteczne łączenie ludzi i firm.


Co robimy dla Pracodawców?

Analizujemy faktyczne potrzeby rekrutacyjno-rozwojowe

Doradzamy w zakresie rekrutacji, rozwoju biznesu i ekspansji

Rekrutujemy

Wykonujemy usługi candidate sourcing i placement oraz headhunting

Pomagamy w otwieraniu nowych operacji, działów i oddziałów (w kraju i za granicą) oraz w wejściu na polski rynek

Co robimy dla Kandydatów?

Pomagamy znaleźć lepszą pracę, adekwatną do doświadczenia, wiedzy, kompetencji i umiejętności. Doradzamy i wspieramy na każdym etapie procesu rekrutacji. Szukanie pracy z nami jest proste, łatwe i… szybkie.

Nasza misja

KSCV powstała, aby kompleksowo wspierać firmy z branży transportowo-logistycznej w zakresie zrównoważonego rozwoju poprzez staranną selekcję personalną i fachową poradę ekspercką w kwestii ekspansji. Naszą misją jest oferowanie i dostarczanie realnego wsparcia. Opieka, pomoc, profesjonalne doradztwo. Nasze wartości koncentrują się wokół najwyższej jakości i doskonałości. Dążymy do gwarantowania wyłącznie najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu. KSCV to więcej, niż rekrutacje i consulting. KSCV to nowa jakość.

Nasze sukcesy

Od 2016 roku KSCV pomogła swoim Klientom w zrekrutowaniu ponad trzech setek Pracowników. W tym czasie otworzyliśmy ponad 40 oddziałów w 10 krajach Europy.

transaction icon

8

transakcji kupna-sprzedaży firmy

5

znalezionych inwestorów strategicznych

3

rebrandingi

Odwiedź profil naszej firmy na LinkedIn